4610X-AP2-104LF
MFR.Part #
4610X-AP2-104LF
JLCPCB Part #
C1358772
Description
10 100kΩ 300mW 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS