4610X-AP1-223LF
MFR.Part #
4610X-AP1-223LF
JLCPCB Part #
C1358840
Description
10 200mW 22kΩ 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS