4610X-AP1-102LF
MFR.Part #
4610X-AP1-102LF
JLCPCB Part #
C1359034
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 1kΩ 200mW 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS