4610X-102-560LF
MFR.Part #
4610X-102-560LF
JLCPCB Part #
C1359650
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 300mW 5 56Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS