4610X-102-474LF
MFR.Part #
4610X-102-474LF
JLCPCB Part #
C1359576
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 300mW 470kΩ 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS