4610X-102-394LF
MFR.Part #
4610X-102-394LF
JLCPCB Part #
C1359153
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 300mW 390kΩ 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS