4610X-102-272LF
MFR.Part #
4610X-102-272LF
JLCPCB Part #
C1358228
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 2.7kΩ 300mW 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS