4610X-102-270LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4610X-102-270LF
JLCPCB Part #
C1359353
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 27Ω 300mW 5 ±250ppm/℃ SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS