4610X-102-222
MFR.Part #
4610X-102-222
JLCPCB Part #
C19381276
Package
SIP-10
Description
10 2.2kΩ 300mW 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10 Resistor Networks, Arrays