4610X-102-220LF
MFR.Part #
4610X-102-220LF
JLCPCB Part #
C1360879
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 22Ω 300mW 5 ±250ppm/℃ SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS