4610X-102-184LF
MFR.Part #
4610X-102-184LF
JLCPCB Part #
C1359390
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 180kΩ 300mW 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS