4610X-102-120LF
MFR.Part #
4610X-102-120LF
JLCPCB Part #
C1359338
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 12Ω 300mW 5 ±250ppm/℃ SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS