4610X-101-822LF
MFR.Part #
4610X-101-822LF
JLCPCB Part #
C1358229
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 200mW 8.2kΩ 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS