4610X-101-820
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4610X-101-820
JLCPCB Part #
C19403666
Package
SIP-10
Description
10 200mW 82Ω 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10 Resistor Networks, Arrays