4610X-101-680LF
MFR.Part #
4610X-101-680LF
JLCPCB Part #
C1359145
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 200mW 68Ω 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS