4610X-101-510LF
MFR.Part #
4610X-101-510LF
JLCPCB Part #
C1358062
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 200mW 51Ω 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS