4610X-101-335LF
MFR.Part #
4610X-101-335LF
JLCPCB Part #
C1736572
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 200mW 3.3MΩ 9 ±2% ±250ppm/℃ SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS