4610X-101-225LF
MFR.Part #
4610X-101-225LF
JLCPCB Part #
C1359486
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 2.2MΩ 200mW 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS