4610X-101-205LF
MFR.Part #
4610X-101-205LF
JLCPCB Part #
C1359279
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 200mW 2MΩ 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS