4610X-101-152
MFR.Part #
4610X-101-152
JLCPCB Part #
C19619089
Package
SIP-10
Description
1.5kΩ 10 200mW 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10 Resistor Networks, Arrays