4610X-101-104LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4610X-101-104LF
JLCPCB Part #
C1358439
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 100kΩ 200mW 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS