4610X-101-102LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4610X-101-102LF
JLCPCB Part #
C840656
Package
SIP-10
Description
10 1kΩ 200mW 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10 Resistor Networks, Arrays ROHS