4610M-104-121/281L
MFR.Part #
4610M-104-121/281L
JLCPCB Part #
C7020335
Package
SIP-10
Description
10 120Ω、280Ω 16 250mW ±100ppm/℃ ±2% SIP-10 Resistor Networks, Arrays ROHS