4610M-101-273LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4610M-101-273LF
JLCPCB Part #
C5527784
Package
SIP-10
Description
10 250mW 27kΩ 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10 Resistor Networks, Arrays ROHS