4610H-102-471LF
MFR.Part #
4610H-102-471LF
JLCPCB Part #
C1358983
Description
10 470Ω 5 500mW ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS