4610H-101-681LF
MFR.Part #
4610H-101-681LF
JLCPCB Part #
C1359002
Description
10 300mW 680Ω 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS