4610H-101-471LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4610H-101-471LF
JLCPCB Part #
C1359274
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 300mW 470Ω 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS