4610H-101-103LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4610H-101-103LF
JLCPCB Part #
C1358993
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 10kΩ 300mW 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS