4609X-101-331LF
MFR.Part #
4609X-101-331LF
JLCPCB Part #
C1358389
Description
200mW 330Ω 8 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-9-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS