4609X-101-303LF
MFR.Part #
4609X-101-303LF
JLCPCB Part #
C1359745
Description
200mW 30kΩ 8 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-9-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS