4609X-101-154LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4609X-101-154LF
JLCPCB Part #
C1359772
Package
SIP-9-2.54mm
Description
150kΩ 200mW 8 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-9-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS