4609M-101-394LF
MFR.Part #
4609M-101-394LF
JLCPCB Part #
C1358950
Description
250mW 390kΩ 8 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-9-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS