4609M-101-225LF
MFR.Part #
4609M-101-225LF
JLCPCB Part #
C7185594
Package
SIP-9
Description
2.2MΩ 250mW 8 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-9 Resistor Networks, Arrays ROHS