4609M-101-105LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4609M-101-105LF
JLCPCB Part #
C1358720
Package
SIP-9-2.54mm
Description
1MΩ 250mW 8 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-9-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS