4609H-101-473LF
MFR.Part #
4609H-101-473LF
JLCPCB Part #
C1359086
Package
SIP-9-2.54mm
Description
300mW 47kΩ 8 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-9-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS