4609H-101-472LF
MFR.Part #
4609H-101-472LF
JLCPCB Part #
C7020325
Package
SIP-9
Description
300mW 4.7kΩ 8 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-9 Resistor Networks, Arrays ROHS