4609H-101-152LF
MFR.Part #
4609H-101-152LF
JLCPCB Part #
C1359288
Package
SIP-9-2.54mm
Description
1.5kΩ 300mW 8 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-9-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS