4608X-AP1-502LF
MFR.Part #
4608X-AP1-502LF
JLCPCB Part #
C1359655
Package
SIP-8-2.54mm
Description
200mW 5kΩ 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS