4608X-104-332/472L
MFR.Part #
4608X-104-332/472L
JLCPCB Part #
C1358773
Package
SIP-8-2.54mm
Description
12 200mW 3.3kΩ、4.7kΩ 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS