4608X-104-331/471
MFR.Part #
4608X-104-331/471
JLCPCB Part #
C19587636
Package
SIP-8
Description
12 200mW 330Ω、470Ω 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays