4608X-104-221/271L
MFR.Part #
4608X-104-221/271L
JLCPCB Part #
C1358940
Package
SIP-8-2.54mm
Description
12 200mW 220Ω、270Ω 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS