4608X-102-473LF
MFR.Part #
4608X-102-473LF
JLCPCB Part #
C1357950
Package
SIP-8-2.54mm
Description
300mW 4 47kΩ 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS