4608X-102-472
MFR.Part #
4608X-102-472
JLCPCB Part #
C19397671
Package
SIP-8
Description
300mW 4 4.7kΩ 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays