4608X-102-392
MFR.Part #
4608X-102-392
JLCPCB Part #
C19381907
Package
SIP-8
Description
3.9kΩ 300mW 4 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays