4608X-102-122LF
MFR.Part #
4608X-102-122LF
JLCPCB Part #
C1358140
Package
SIP-8-2.54mm
Description
1.2kΩ 300mW 4 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS