4608X-102-103LF
MFR.Part #
4608X-102-103LF
JLCPCB Part #
C840662
Package
SIP-8
Description
10kΩ 300mW 4 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS