4608X-101-822LF
MFR.Part #
4608X-101-822LF
JLCPCB Part #
C1359357
Package
SIP-8-2.54mm
Description
200mW 7 8 8.2kΩ ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS