4608X-101-514LF
MFR.Part #
4608X-101-514LF
JLCPCB Part #
C1359202
Package
SIP-8-2.54mm
Description
200mW 510kΩ 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS