4608X-101-513LF
MFR.Part #
4608X-101-513LF
JLCPCB Part #
C6070520
Package
SIP-8
Description
200mW 51kΩ 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS