4608X-101-472LF
MFR.Part #
4608X-101-472LF
JLCPCB Part #
C5342060
Package
SIP-8
Description
200mW 4.7kΩ 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS